• Ukončenie šk. roku 2021/2022

• Školský rok 2021/2022 sa končí vo štvrtok - 30. júna 2022. Žiaci prídu do školy na prvú vyučovaciu hodinu (8,00 hod.), preberú si vysvedčenia a o 9,00 hod. odchádzajú domov. Obed sa vydáva od 11,00 hod.

Žiaci I. stupňa školy (I. až IV. ročník) idú do ŠKD. Prevádzka ŠKD sa 30. júna 2022 končí o 15,30 hod.

Prosíme všetkých rodičov, ktorých deti sa budú v šk. roku 2022/2023 stravovať v školskej jedálni, aby do piatku - 1. 7. 2022 uhradili zálohu vo výške 20 eur na dieťa u vedúcej školskej jedálne.

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľstvo Základnej školy vo Veľkom Bieli oznamuje rodičom, že v súlade so zákonom č. 245/2008 Z. z., § 150, ods. 5. bude dňa 18. mája 2022 udelené riaditeľské voľno žiakom VI. A, VII. A, VIII. A a IX. A triedy základnej školy z dôvodu organizačného zabezpečenia Testovania 5 – 2022. Žiaci I. stupňa základnej školy sa budú učiť podľa rozvrhu.

Mgr. Daniela Romanová

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľstvo Základnej školy vo Veľkom Bieli oznamuje rodičom, že v súlade so zákonom č. 245/2008 Z. z., § 150, ods. 5. bude dňa 6. apríla 2022 udelené riaditeľské voľno žiakom V. A, V. B, VI. A, VII. A a VIII. A  triedy základnej školy z dôvodu organizačného zabezpečenia Testovania 9 – 2022. Žiaci I. stupňa základnej školy sa budú učiť podľa rozvrhu.

Mgr. Daniela Romanová

• Zápis pre šk. rok 2022/2023

• Vážení rodičia budúcich prvákov,

v prílohe nájdete informácie o zápise detí na primárne vzdelávanie, ktorý sa bude konať 12. apríla 2022 od 14,00 hod. do 17,00 hod., prezenčne, v budove školy (pavilón A) a tiež informácie o škole.

Mgr. Daniela Romanaová, riaditeľka školy

• Karanténa V. A

z rozhodnutia RÚVZ Bratislava je kvôli výskytu covid 19 trieda V. A v karanténe. Karanténa je do 23. 2. 2022 vrátane, platí pre úzke kontakty pozitívnej osoby (trieda V. A a vyučujúci).

Výnimku z karantény v prípade výskytu osoby pozitívnej na ochorenie COVID-19 v triede si môžu uplatniť:

- žiaci, ktorí prekonali ochorenie COVID-19 za posledných 180 dní (na základe výsledku PCR testu),

- kompletne zaočkovaní žiaci alebo žiaci zaočkovaní 1. dávkou do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19.

• Karanténa III. B

z rozhodnutia RÚVZ Bratislava je kvôli výskytu covid 19 trieda III. B v karanténe. Karanténa je do 23. 2. 2022 vrátane, platí pre úzke kontakty pozitívnej osoby (trieda III. B a vyučujúci).

• Karanténa VII. A

z rozhodnutia RÚVZ Bratislava je kvôli výskytu covid 19 trieda VII. A v karanténe. Karanténa je do 22. 2. 2022 vrátane, platí pre úzke kontakty pozitívnej osoby (trieda VII. A a vyučujúci).

• Karanténa VI. A

z rozhodnutia RÚVZ Bratislava je kvôli výskytu covid 19 trieda VI. A v karanténe. Karanténa je do 21. 2. 2022 vrátane, platí pre úzke kontakty pozitívnej osoby (trieda VI. A a vyučujúci).

Za žiaka môže rodič oznámiť škole výnimku z karantény predložením „Oznámenie o výnimke z karantény“

• Karanténa IV. B

z rozhodnutia RÚVZ Bratislava je kvôli výskytu covid 19 trieda IV. B v karanténe. Karanténa je do 21. 2. 2022 vrátane, platí pre úzke kontakty pozitívnej osoby (trieda IV. B a vyučujúci).

• Karanténa II. A

z rozhodnutia RÚVZ Bratislava je kvôli výskytu covid 19 trieda II. A v karanténe. Karanténa je do 19. 2. 2022 vrátane, platí pre úzke kontakty pozitívnej osoby (trieda II. A a vyučujúci).

• Karanténa V. B

z rozhodnutia RÚVZ Bratislava je kvôli výskytu covid 19 trieda V. B v karanténe. Karanténa je do 16. 2. 2022 vrátane, platí pre úzke kontakty pozitívnej osoby (trieda V. B a vyučujúci).

• Karanténa VIII. A

z rozhodnutia RÚVZ Bratislava je kvôli výskytu covid 19 trieda VIII. A v karanténe. Karanténa je do 13. 2. 2022 vrátane, platí pre úzke kontakty pozitívnej osoby (trieda VIII. A a vyučujúci).

• Karanténa V. A

z rozhodnutia RÚVZ Bratislava je kvôli výskytu covid 19 trieda V. A v karanténe. Karanténa je do 12. 2. 2022 vrátane, platí pre úzke kontakty pozitívnej osoby (trieda V. A a vyučujúci).

• Karanténa I. A

z rozhodnutia RÚVZ Bratislava je kvôli výskytu covid 19 trieda I. A v karanténe. Karanténa je do 12. 2. 2022 vrátane, platí pre úzke kontakty pozitívnej osoby (trieda I. A a vyučujúci).

• Karanténa IX. A

z rozhodnutia RÚVZ Bratislava je kvôli výskytu covid 19 trieda IX. A v karanténe. Karanténa je do 9. 2. 2022 vrátane, platí pre úzke kontakty pozitívnej osoby (trieda IX. A a vyučujúci).

• Karanténa IV. B

z rozhodnutia RÚVZ Bratislava je kvôli výskytu covid 19 trieda IV. B v karanténe. Karanténa je do 9. 2. 2022 vrátane, platí pre úzke kontakty pozitívnej osoby (trieda IV. B a vyučujúci).

• Karanténa III. A

z rozhodnutia RÚVZ Bratislava je kvôli výskytu covid 19 trieda III. A v karanténe. Karanténa je do 7. 2. 2022 vrátane, platí pre úzke kontakty pozitívnej osoby (trieda III. A a vyučujúci).

• Karanténa I. B

z rozhodnutia RÚVZ Bratislava je kvôli výskytu covid 19 trieda I. B v karanténe. Karanténa je do 6. 2. 2022 vrátane, platí pre úzke kontakty pozitívnej osoby (trieda I. B a vyučujúci).

• Karanténa VIII. A

z rozhodnutia RÚVZ Bratislava je kvôli výskytu covid 19 trieda VIII. A v karanténe. Karanténa je do 3. 2. 2022 vrátane, platí pre úzke kontakty pozitívnej osoby (trieda VIII. A a vyučujúci).